Bridge klub Dubrovnik organizira tjedne turnire ponedjeljkom u hotelu "Importanne Resort" u 19:30 sati. Prijave su do 19:20. Četvrtkom u 19:30 se igraju: timski mečevi, individualci, rad s početnicima - prije dolaska javiti se Franu Jančiću (095/9025049) ili Srđanu Goluboviću (092/2469260).

Parsko prvenstvo Dubrovnika 2017.

2. Memorijalni turnir "Jerko Kovač"

Interviju s Joškom Đilovićem

Budi član bridž kluba Dubrovnik

07.11.2017.

Na upravo završenom Parskom prvenstvu Hrvatske koji se održao ovaj vikend u hotelu Importanne Resort u Dubrovniku, dubrovački par Đivo Tikvica i Ivica Obad u konkurenciji 27 parova osvojili su drugo mjesto i okitili se srebrnom medaljom. U povijesti bridž kluba Dubrovnik to je najveći uspjeh do sada u ovakvoj vrsti natjecanja. Iako nisu stalni partneri, dugogodišnje bridž iskustvo i međusobno prijateljstvo rezultiralo je ovim izvrsnim rezultatom. Uspješni su bili i Toni Radić i Miho Jančić koji su bili 4. Iva Strnad i Frano Mozara su bili osmi (ujedno i najbolji mix par turnira), Maja Kučić Kržić i Zdenko Stankovič deveti, a juniorski reprezentativci Joško Đilović i Ante Mijić dvanaesti.
Prestavnici bridž kluba Astarea Vinko Mijoč i Simo Soko završili su na izvrsnom petom mjestu, a Stijepo Čubela i Pero Jemo na trinaestom.
Pobjednici PPH i prvaci Hrvatske za 2017. godinu su Goran Čekol i Luka Žunić, članovi bridž kluba Dr Jurica Tomljenović iz Zagreba. Treće mjesto je također pripalo Zagrepčanima, Karlu Brguljanu i Tomislavu Šašeku.
Možete pogledati i detaljne rezultati kvalifikacija, finala i konzolacija, te slike sa turnira.

23.10.2017.

Dubrovački tim Dubrovnik Danče osvojio je Timsko prvenstvo Jadrana. Nakon drugog mjesta u skupini iza ekipe Split 1, u četvrtfinalu je pobijeđen tim Split 2 s uvjerljivih 54:8. U polufinalu je deklasiran Split 3 sa 108:20. U neizvjesnom finalnom meču ostvarena je pobjeda i protiv najjačeg splitskog tima s rezultatom 57:43. Za tim Dubrovnik Danče nastupili su: Toni Radić, Miše Jančić, Ana Čeović i Maja Mrša. Ovo je prva titula prvaka Jadrana za Bridž klub Dubrovnik, dosadašnji pobjednici su: Split tri puta, Rijeka dva puta, Opatija i Imotski po jednom.

Natjecanje je prošli vikend održano u Imotskome. Nastupilo je osam timova a među njima i tri tima iz Dubrovnika i Mlina. Tim Astarea iz Mlina osvojio je treće mjesto u sastavu: Stijepo Čubela, Pero Jemo, Vinko Mijoč, Niko Dubčić. Drugi tim iz Dubrovnika zauzeo je sedmo mjesto, a nastupili su u sastavu: Zdenko Stanković, Rade Garić, Frano Jančić, Boris Lovjer.

Na parskom turniru Modro jezero po Butler obračunu nastupilo je 14 parova. Pobijedili su članovi Bridž kluba Astarea, Stijepo Čubela i Pero Jemo. Zapažen rezultat ostvarili su Dubravka Zvrko i Mario Majstorović na trećem mjestu te Zdenko Stanković i Rade Garić koji su osvojili peto mjesto.

Na parskom turniru Crveno jezero po Matchpoints obračunu nastupila su 23 para. Miše Jančić i Toni Radić su obranili titulu od lani. To im je ujedno i treća titula na ovom turniru u zadnje četiri godine s čime su i najbolji pojedinci ovog vikenda. Stijepo Čubela i Pero Jemo su drugi, dok su Dubravka Zvrko i Mario Majstorović osvojili četvrto mjesto. Na ovom parskom turniru ukupno je nastupilo osam parova iz klubova Dubrovnik i Astarea.

Pogledajte Aninu fotogaleriju, a više informacija imate na stranicama organizatora cjelokupnog događaja - bridž kluba Imotski.

18.09.2017.

Preko vikenda je odigran 2. memorijalni turnir u bridžu "Frano Staničić" - Parsko prvenstvo Dubrovnika. 1. sjednica je odigrana u petak, a 2. sjednica je odigrana u subotu. Najbolji su bili Dubravka Zvrko i Mario Majstorović. Drugo mjesto su podjelili Iva Strnad - Frano Mozara i Pero Jemo - Stijepo Čubela. Ana je fotografirala cijeli događaj.

14.09.2017.

2. memorijalni turnir u bridžu "Frano Staničić" - Parsko prvenstvo Dubrovnika održati će se u petak 15.9. i subotu 16.09.2017. u Hotelima Importanne resorta. Satnica natjecanja:
-prva sjednica u petak u 19:30
-druga sjednica u subotu u 16:00.

Nakon turnira, u 19:30, imamo druženje uz večeru koje će se održati u Hotelu Neptun, restoran Zoe. Pravo nastupa imaju 14 najboljih parova sa turnira BK Dubrovnik, a kotizacija na turniru je 120 kn. U cijenu je uključena i večera s jednim pićem. Može se odabrati riblji ili mesni meni.

10.09.2017.

Krenula 16. sezona. Odigran je prvi parski turnir.
U arhivu smo premjestili turnire od prošle sezone, mjesečni ciklus i novosti. U arhivi se nalaze i rang liste:
ZA KLUPSKE IGRAČE
Ukupna rang lista
Rang lista parskih turniri
Rang lista timskih turniri

ZA SVE IGRAČE

Odigrali smo 81 turnir: najuspješnija igračica je Dubravka Zvrko sa osvojenih 308.32 poena i ujedno osvojila najviše poena na parskim turnirima - 180,16. Najbolji igrač timskih turnira je Frano Mozara sa osvojenih 130.46 poena.