Arhiva za sezonu 2019./20.

28.07.2021.

U subotu, 24.07.2021. odigran je IV. Konavle Open turnir kojeg Ana organzira već četvrtu godinu za redom. Turnir se održava na otvorenom, u prelijepoj atmosferi, na boćarskom terenu u Pridvorju. Na turniru je nastupilo 20 parova is Splita, Posušja, Banja Luke, Zagreba, Župe dubrovačke i Dubrovnika. Pobjedu i pancetu odnijeli su Stanislav Mandurić i Ivica Obad. Drugo mjesto i sir iz ulja su osvojili Stijepo Čubela i Pero Jemo. Kao treći, teglu kiselih paprika osvojili su Srđan Golubović i Tomislav Mačai. Sponzor turnira je bio OPG Kolić iz Pridvorja. Slike s turnira i ukupne rezultate pogledajte na Aninoj facebook stranici.

16.03.2020.

Do daljnjega se odgađa 5. memorijalni turnir u bridžu “Jerko Kovač” zbog situacije s koronavirusom COVID-19. Ni klupski turniri se, također, neće igrati.

05.03.2020.

Pozivamo vas na 5. memorijalni turnir u bridžu “Jerko Kovač” koji će se održati 21. i 22. ožujka 2020. u Hotelima Importanne resorta. Prijave se primaju do 20. ožujka. Satnica natjecanja:
Prva sjednica - 21. ožujka u 16 h.
Druga sjednica - 22. ožujka u 10 h.

Nakon turnira (oko 14 h) imamo druženje uz ručak. Kotizacija na turniru je 150 kn (juniori 50% iznosa). U cijenu je uračunata kotizacija za turnir (dvije sjednice) i ručak u nedjelju.
Za rezervaciju smještaja, obratite se Mariu na telefon +385 99 814 5159 ili na mail: mario.majstorovic14@gmail.com
Veselimo se vašem dolasku.

Bridž turnir Jerko Kovalč Dubrovnik 2020.

24.02.2020.

Za tim Bridge kluba Dubrovnik, Celtic bar Belfast, završena je A liga za sezonu 2019/20. Tim Celtic bar Belfast osvojio je deseto mjesto i tako osigurao i iduću sezonu nastup u najjačem timskom natjecanju u Hrvatskoj. Bridge klub Dubrovnik će tako i četvrtu godinu zaredom imati prvoligaša. Tim BK Dubrovnik, Celtic bar Belfast je na završnom turniru lige za ostanak, odigranom u Zagrebu 22. i 23. veljače 2020., ostvario jednu pobjedu i četiri poraza. Pošto se u ligu za ostanak ušlo s dovoljnom bodovnom prednošću, priliku za nastup su dobili i igrači s klupe, koji su dotad ostvarili manje nastupa. Za tim Celtic bar Belfast tijekom cijele sezone u A ligi nastupali su: Zdenko Stanković, Ante Mijić, Joško Đilović, Velibor Puzović, Đivo Tikvica, Andrija Martić i Ivica Obad. Liga za prvaka se igra još jedan vikend. Trenutno je vodeći tim JT1 iz Zagreba.

04.02.2020.

Prošli vikend u Zadru je odigrana završnica Hrvatske B lige za timove. Nastupilo je osam timova koji su izborili pravo igranja u finalu kroz regionalne kvalifikacije.
Bridž klub Dubrovnik je na ovom natjecanju imao dva tima. Tim Tečajac u sastavu: Mario Majstorović, Dubravka Zvrko, Frano Mozara, Iva Strnad, Toni Radić i Miho Jančić osvojio je šesto mjesto, dok je tim Čelica osvojio sedmo mjesto u sastavu: Maja Kučić-Kržić, Ana Čeović, Rade Garić, Vedran Košta, Boško Mišić i Ivo Matijević.
Plasman u najviši rang natjecanja, hrvatsku A ligu ostvarila su dva tima iz Zagreba: Dama Herc 1 i JT6.

09.10.2019.

Preko vikenda odigrano je 5 kola B lige Jug 2019/2020. U napetoj završnici konačni poredak je:
1. Čelica 65.14 (Ivana Cvjetanović - Maja Kučić-Kržić, Ivo Matijević - Boško Mišić, Vedran Košta - Rade Garić)
2. Tečajac 61.48 (Mario Majstorović - Dubravka Zvrko, Miho Jančić - Toni Radić, Iva Strnad - Frano Mozara)
3. Adriatik 59.77 (Slavko Grgić - Srećko Tomić, Niko Dubčić - Jakub Selmanović)
4. Astarea 58.78 (Stijepo Čubela - Pero Jemo, Srđan Golubović - Vinko Martin Mijoč, Borislav Lovjer)
5. Juniori 14.83 (Miroslav Staničić - Marija Kluth, Božidarka Plastić - Pero Šimunović, Stijepo Vidojević - Elizabeta Putica)
U finale su se plasirale dvije prvoplasirane ekipe. Koliko je zanimljivo i napeto bilo govore činjenice da je tim Adriatik u zadnja dva kola pobjedio dva direktna konkurenta, a ipak im na kraju ni to nije bilo dovoljno za plasman u finale, te tim Astarea koji je na kraju bio četvrti, a dva borda prije kraja je držao drugo mjesto. Finale se igra u Zadru od 31. siječnja do 2. veljače 2020.

07.10.2019.

U Imotskome, od 4.-6. listopada odigrano je 10. timsko prvenstvo Jadrana, te turniri - Modro jezero (butler) i Crveno jezero (MP). Na Timskom prvenstvu Jadrana nastupila su 4. tima BK Dubrovnik i dva tima Astaree. Timski prvak Jadrana je Rijeka, drugi su Imotski 1, a treće mjesto je zauzeo tim Celtic bar Belfast - Đivo Tikvica - Velibor Puzović; Ante Mijić - Joško Đilović. Dubravka Zvrko i Mario Majstorović osvojili su butler turniru, a Đivo Tikvica i Velibor Puzović bili su drugi. Crveno jezero su osvojili Jasminka Pojer i Ivan Lekić. Ante Mijić i Joško Đilović su zauzeli drugo mjesto, a Ana Čeović i Frano Mozara su bili 3.

30.09.2019.

4. memorijalni turnir Frano Staničić odigran je u petak 27.9 i subotu 28.9. Nastupilo 14 parova i igrale su se dvije sjednice sa po 24 djeljenja. Pobjednik turnira su Velibor Puzović i Andrija Martić. Drugoplasirani je par Dubravka Zvrko i Mario Majstorović a trećeplasirani par je Iva Strnad i Frano Mozara.

Turnir je završio dodjelom pehara na zajedničkoj večeri. Prilažemo rezultate 1. sjednice, 2. sjednice i ukupne rezultate turnira.

05.09.2019.

4. memorijalni turnir u bridžu “Frano Staničić” - Parsko prvenstvo Dubrovnika 2019. održat će se 27. i 28. rujna 2019. u Hotelima Importanne resorta.
Satnica natjecanja:
Prva sjednica - 27. rujna 2019. u 19.30 h
Druga sjednica - 28. rujna 2019. u 16.00 h

Nakon turnira (u 19.30 h) imamo druženje uz večeru. Pravo nastupa imaju svi članovi BK Dubrovnik i BK Astarea, koji su igrali barem jedan turnir u BK Dubrovnik kroz proteklu sezonu 2018./2019.
Kotizacija na turniru je 120 kn, a cijena obuhvaća kotizaciju za turnir (dvije sjednice) i večeru. Standardno imamo riblji i mesni meni, a detalje menija objavit ćemo naknadno.
Prijave za turnir do 24. rujna 2019.

04.09.2019.

Krenula 18. sezona. Odigran je prvi parski turnir.
U arhivu smo premjestili turnire od prošle sezone i novosti. U arhivi se nalaze i rang liste:
ZA KLUPSKE IGRAČE
Ukupna rang lista
Rang lista parskih turniri
Rang lista timskih turniri

ZA POČETNIKE

ZA SVE IGRAČE

Odigrali smo 102 turnira. Četvrti put zaredom najuspješnija igračica je Dubravka Zvrko sa osvojenih 271.45 poena i ujedno je osvojila najviše poena na parskim - 150.31, te timskim turnirima - 117.01. Najbolji početnik je Slavko Grgić sa osvojenih 175.19 poena, a najbolji igrač koji nije član kluba je gospođa Slavica Novak na 16. mjestu sa 103.46 poena.